Home / Aktualności VETREX / Vetrex na czele okiennego Rankingu Pro Quality 2015

    Vetrex na czele okiennego Rankingu Pro Quality 2015

    Bazujące na wynikach badań zestawienie przygotowywane przez redakcję serwisu branżowego Oknotest.pl stanowi obiektywną ocenę oferowanych przez producentów konstrukcji okiennych, umożliwiając inwestorom wybór optymalnego systemu stolarki okiennej. Co istotne, do klasyfikacji wliczane są tylko te badania, które zostały zlecone przez producenta, dla konstrukcji wyprodukowanych w jego przedsiębiorstwie.

    Ranking Pro Quality 2015 uwzględnia zarówno właściwości użytkowe, jak również dostępność podstawowych informacji technicznych i handlowych prezentowanych w serwisach internetowych producentów okien. Uzyskana ocena uwzględnia także kwestie kontroli jakości produkcji, warunki gwarancji oraz udostępnienie przez producenta instrukcji montażowych dla danych produktów, które decydują o wszechstronnie rozumianej jakości oferty firmy.

    Firma Vetrex zdobyła do tej pory 545 punktów, zdobywając zaszczytne I miejsce w rankingu i zostawiając w tyle konkurencję. Ocenionych zostało pięć systemów okiennych: V90+, VP70, V82 Black Design, VR90 Synergy oraz V82 Modern Design.

    Więcej informacji na temat rankingu można znaleźć na stronie www.oknotest.pl.