Home / Okna / Okna PCV Vetrex

  Okna PCV Vetrex

  Okno VR90 Synergy

  Najlepsze okna to takie które, zapewniają mieszkańcom najwyższy energooszczędności, estetyki, bezpieczeństwa i ciszy. Dlatego inżynierowie Firmy Vetrex postanowili wszystkie te wartości scalić w jednym produkcie.

  Okno V90+

  V90+ to niezwykle energooszczędny, najwyższej jakości produkt następnej generacji spełniający wszystkie wymagania wybitnych architektów.

  Okno V82 Modern Design

  V82 to rewolucyjnie nowoczesne rozwiązanie pod względem wzornictwa i technologii. Odznacza się specyficznym złożeniem profilu, w którym skrzydło okienne zostało schowane za ramą okienną.

  Okno V82 BLACK DESIGN

  Okno V82 BLACK DESIGN to okno dla osób poszukujących nie tylko funkcjonalnych i  energooszczędnych rozwiązań. Ale jednocześnie takich które cechuje idea nowoczesnej elegancji.

  Okno V82

  Okna V82 to rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych rozwiązań. System cechuje idealne połączenie parametrów energooszczędnych i wysokiej funkcjonalnośc

  Okno VR70

  Okna VR70 to nasz wiodący produkt w kategorii Design. To najlepsza propozycja do domów jednorodzinnych lub apartamentów.

  Okno VS70

  Okno VS70 spełnia oczekiwania Klientów, którzy cenią sobie łagodność i harmonie kształtu. Najwyższej jakości okucia, profil i szklenie w nowoczesnej całości.

  Okno VP70

  Okna VP70 to wymarzona propozycja dla tych, którzy szukają produktu o najlepszym stosunku ceny do jakości.