Home / Okna PCV AdamS / Okna PCV Vetrex

Okna PCV Vetrex

Okno VR90 Synergy

Najlepsze okna to takie które, zapewniają mieszkańcom najwyższy energooszczędności, estetyki, bezpieczeństwa i ciszy. Dlatego inżynierowie Firmy Vetrex postanowili wszystkie te wartości scalić w jednym produkcie.

Okno V90+

V90+ to niezwykle energooszczędny, najwyższej jakości produkt następnej generacji spełniający wszystkie wymagania wybitnych architektów.

Okno V82 Modern Design

V82 to rewolucyjnie nowoczesne rozwiązanie pod względem wzornictwa i technologii. Odznacza się specyficznym złożeniem profilu, w którym skrzydło okienne zostało schowane za ramą okienną.

Okno V82 BLACK DESIGN

Okno V82 BLACK DESIGN to okno dla osób poszukujących nie tylko funkcjonalnych i  energooszczędnych rozwiązań. Ale jednocześnie takich które cechuje idea nowoczesnej elegancji.

Okno V82

Okna V82 to rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych rozwiązań. System cechuje idealne połączenie parametrów energooszczędnych i wysokiej funkcjonalnośc

Okno VR70

Okna VR70 to nasz wiodący produkt w kategorii Design. To najlepsza propozycja do domów jednorodzinnych lub apartamentów.

Okno VS70

Okno VS70 spełnia oczekiwania Klientów, którzy cenią sobie łagodność i harmonie kształtu. Najwyższej jakości okucia, profil i szklenie w nowoczesnej całości.

Okno VP70

Okna VP70 to wymarzona propozycja dla tych, którzy szukają produktu o najlepszym stosunku ceny do jakości.