Home / Okna PCV AdamS / Drzwi tarasowe / balkonowe – HST PASSIV

  Drzwi tarasowe / balkonowe – HST PASSIV

  Drzwi tarasowe - HST PASSIV

  najwyższy standard energooszczędności, bezpieczeństwa, ciszy i estetyki

  Drzwi unoszono-przesuwne HST spełniają trzy najbardziej oczekiwane przez klientów kryteria:

  • SZCZELNOŚĆ – system oparty o profil wiodącej na rynku marki Aluplast jest jednym z najbardziej nieprzepuszczalnych rozwiązań w swojej klasie. Podczas badań szczelności osiągnął doskonały wynik – klasę 8A (450 Pa). Dzięki temu nawet podczas najbardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych, HST Passiv znakomicie wywiążą się ze swojego zadania.

   

  • TERMOIZOLACYJNOŚĆ – przy zastosowaniu głębokiej zabudowy skrzydeł możemy użyć bardzo „ciepłych” pakietów szybowych (Ug 0,5 lub 0,6 W/m2K), dzięki którym osiągamy doskonałą termoizolacyjność cieplną. W zależności od Państwa potrzeb, dla osiągnięcia jak najniższej wartości Uw dedykowanej do domów pasywnych i zeroenergetycznych, proponujemy wybór rozwiązania z zastosowaniem systemu HST Passiv.

   

  • DUŻE GABARYTY – HST Basic i HST Passiv spełniają również kolejne zapotrzebowanie rynku budowlanego, pozwalając na budowę okien w tej klasie o wymiarach maksymalnych dla szerokości 6000 mm i wysokości 2500mm. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu zaproponować wykonanie tych okien w każdym dostępnym kolorze, niezależnie od systemu okiennego, na jaki się Państwo zdecydujecie korzystając z naszej oferty.

  PRZYKŁADOWE SCHEMATY DRZWI:

  Kolory

  DOKUMENTACJA TECHNICZNA