Home / Rolety Integro

  Rolety Integro

  Rolety Integro

  Systemy do zastosowania przede wszystkim w nowo wznoszonych budynkach, ale także w obiektach już istniejących (po dokonaniu niezbędnych zmian w obrębie nadproża). Zapewniają one optymalne rozwiązanie projektantom i budowniczym.

  Rolety w systemach SP oraz SP-E wkomponowują się w elewację budynku stanowiąc jej integralną część. Czoło skrzynki rolety  stanowi jednocześnie podkład pod dowolny materiał wykończeniowy (np. tynk lub klinkier) dzięki czemu skrzynka staje się niezauważalnym elementem fasady budynku. Systemy SP oraz SP-E zapewnia perfekcyjną izolację termiczną i akustyczną, ponieważ jako dodatkowe zamknięcie otworu nie ingerują w konstrukcję nadproża, okna i drzwi, a tym samym nie narusza bilansu energetycznego budynku.

  Rolety w tych systemach oferowane są w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na dopasowanie do każdej elewacji.

  W systemach SP oraz SP-E oferujemy również wersję z siatką przeciwinsektową, która w ciepłe dni, oprócz wymienionych wyżej zalet, umożliwia użytkownikowi skuteczną ochronę przed insektami przy zachowaniu przepływu światła i świeżego powietrza do wewnątrz. Skrzynki roletowe systemu SP i SP-E o wielkości 165 mm posiadają certyfikat Instytutu Domów Pasywnych PHI Darmstadt, co oznacza, że przy spełnieniu określonych wymagań montażu mogą być stosowane w budynkach o niskim zapotrzebowaniu na energię.

  SP-E MKT

  SP

  ULOTKA INFORMACYJNA